AirPub #6: Benoit Vancauwenberghe over GenZ, millennials en audio

Door de krokusvakantie is er op donderdag 6 maart geen AirPub. De zevende en laatste aflevering van AirPub verschijnt op donderdag 13 maart. Wie de aflevering van vorige week nog niet beluisterde, kan dat deze week dus nog (met een gerust hart) doen!
In het zesde audio-interview gaan we dieper in op de rol van audio in het leven van jongeren. Hoe consumeren zij audio, en hoe verschilt dat ten opzichte van oudere generaties? En wat kunnen merken leren over tone of voice, formats en content om jongeren écht te raken via audio? Onze gast is Benoit Vancauwenberhge, strategy director bij Shake maar vooral ook inspirational speaker gespecialiseerd in generatie Y en Z. In het Frans is er een interview met Lloyd Byloos, programmadirecteur van FUN Radio Belgique & LN Radio, dat dankzij een AI-vertaling ook in het Nederlands beschikbaar is.
TUNE IN op AIRPUB!
AirPub is een productie van PUB in partnership met Ngroup en PAN Studio. Met dank aan Var, RMB en iO voor de steun. Afspraak elke donderdag in uw mailbox en in uw oren! 🎧
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]
Account Manager - RMB
Wij zijn op zoek naar een Account Manager Wij zoeken een Account Manager […]
Sales Manager Digital Solutions - Ads & Data
We zijn namelijk opzoek naar een Sales Manager Digital Solutions. Ads & Data, de […]