Back to School met C&A en Mediaplus

Nu de warmte van de zomer stilaan plaatsmaakt voor de frisse herfstlucht, is C&A zijn ‘Back to School’-seizoen gestart in samenwerking met Mediaplus, het mediabureau van de Serviceplan Group. Met een vernieuwd engagement om de laatste modetrends en een uitstekende winkelervaring aan te bieden, wil C&A dé go-to bestemming worden voor kinderen en hun ouders.
Voor het herfstseizoen heeft het merk de lat hoger gelegd door een dynamische collectie samen te stellen waarin stijl, comfort en functionaliteit naadloos worden gecombineerd. C&A introduceert ook voordelige prijzen gedurende deze periode. Zo doen leden van het loyaliteitsprogramma hun voordeel met exclusieve aanbiedingen, waardoor C&A-klanten meer waar voor hun geld krijgen.
Mediaplus is verantwoordelijk voor de mediaplanning. Het mediabureau heeft naast de digitale campagne ook een televisie- en OOH-campagne (in de buurt van belangrijke winkels) opgezet.

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]

Digital Creative Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]

Head of Content - Whyte
Jij bent de drijvende kracht van onze studio die strategie omzet in […]





