Minals Design gaat voor Poppy car sharing

Het laatste nieuwe concept van D’Ieteren, car sharing concept Poppy, werd bedacht door Minale Design Strategy. Vandaag is car sharing een overal gekend concept. Automerken hebben daarom nieuwe inspiratie nodig om te laten zien waar ze in geloven.
Het car sharing concept van D’Ieteren baseert zich op een reeks unieke eigenschappen. Die auto’s zelf zijn de voornaamste Audi G-Tron en Volkswagen E-Tron's. De applicatie is modern en intuïtief. Het concept zelf moest dan weer milieuvriendelijk zijn, zonder teveel de nadruk te leggen op de woorden “groen” en “eco”.
Volgens D’Ieteren en Minale zijn apps nauw verbonden met ons dagelijks leven. Het bedrijf is daarom klaar voor zo’n concept. Zo vinden jonge mensen het bijvoorbeeld niet meer zo belangrijk om een auto te bezitten, en worden elektrische voertuigen niet langer vreemd bekeken in onze samenleving. Op naar een functionele economie waarin lichtere bedrijfsmodellen kunnen slagen?
https://vimeo.com/234490221
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]
Account Manager - RMB
Wij zijn op zoek naar een Account Manager Wij zoeken een Account Manager […]