CDate Night is back and booming

Zullen de pijlen van Cupido hun werk doen en de harten van jonge creatieven en hun droom-CD raken? Maar één manier om daarachter te komen: de CDate Night, georganiseerd door YoungDogs en ACC.
Wat is CDate Night? Onder de vorm van speeddates krijgen jonge creatieven en studenten gedurende 5 minuten de kans om hun portfolio te tonen aan de meest charmante creatieve directeurs van ons land. En daarna - NEXT! - op naar de volgende tafel. Het event vindt fysiek plaats op 17 februari om 19u bij Publicis Groupe in de Gare Maritime bij Tour & Taxis (deuren open vanaf 18u).
Er hebben zich dit jaar maar liefst 32 creatieve directeurs van 20 verschillende bureaus en 61 creatieven en puppies ingeschreven!
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]
Account Manager - RMB
Wij zijn op zoek naar een Account Manager Wij zoeken een Account Manager […]