In samenwerking met PUB, Media Marketing en Mediaspecs, heeft CommPass de laureaten van de eerste editie van ‘33 To Follow’ bekendgemaakt. Het initiatief wil jong talent binnen het Belgische medialandschap in de schijnwerpers plaatsen. Op basis van de nominaties vanuit de markt, selecteerde een jury 33 beloftevolle mediatalenten.
LEES OOK: {Interview} Ann Hoerée: Commpass zet jong Belgisch mediatalent in de kijker
Een groot enthousiasme uit de sector
De oproep, die begin september werd gelanceerd, kreeg een sterke respons vanuit de sector: niet minder dan 90 personen nomineerden collega’s of werkrelaties werkzaam in 38 verschilende bedrijven. 65 personen vulden een dossiers in, dat vervolgens zorgvuldig werd beoordeeld door een onafhankelijke jury.
De jury werd samengesteld uit experts die samen een representatief beeld vormen van het medialandschap: Gino Baeck, Ann Hoerée en Steven Heylen (CommPass), Fred Bouchar (MM), Philippe Warzée (PUB), Bart Kuypers (Mediaspecs) en Lin Tierens (Club33, powered by CommPass). De beoordeling gebeurde op basis van diverse criteria, waaronder de motivering van de collega die hen nomineerde, realisaties en erkenningen, impact en bijdrage binnen het medialandschap, potentieel en meer.
De 33 mediatalenten van 2025
De lijst van de 33 geselecteerde jonge professionals is te raadplegen via https://commpass.media/club33-commpass-media/33-to-follow-finalists/. De namen worden niet gerangschikt, want ze zijn alle 33 evenwaardig. Ze worden gepresenteerd in volgorde van leeftijd, van jong naar oud.
CommPass dankt alle personen die de tijd hebben genomen om een collega of relatie te nomineren, en feliciteert alle genomineerden voor hun bijdrage aan dit succesvolle eerste jaar. De jury benadrukt dat er alleen maar winnaars zijn: wie voorgedragen werd, is er al in geslaagd om op te vallen. "We ontdekten veel enthousiasme, curiositeit en goesting om te werken in de mediasector, en dat kunnen we alleen maar verder aanmoedigen," zeggen Gino Baeck en Ann Hoerée.
“Met 33 To Follow willen we een podium bieden aan de jonge generatie die vandaag al de toekomst van onze sector vormgeeft. De kwaliteit van de inzendingen toont aan dat de Belgische mediasector bruist van talent, energie en vernieuwend denken. We moedigen de genomineerden, die dit jaar niet geselecteerd werden, graag uit om volgend jaar opnieuw deel te nemen. We kijken nu al met veel vertrouwen uit naar de volgende editie van 2026.”
De 33 beloftevolle mediatalenten worden samen samen met hun mentor uitgenodigd voor The Year Ahead op 26 januari om te klinken op hun nominatie.

Graphic/Motion Designer - BUBKA
Vacature: Graphic/Motion Designer die pixels én planeet serieus neemt Bubka – Antwerpen – […]

CONTENT CREATOR - THE CREW
About The Crew The Crew is a boutique creative agency based in Brussels. […]

Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]

Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]







