Drie keer B voor mortierbrigade

Slecht nieuws komt nooit alleen. Goed nieuws komt deze keer ook in drievoud. Mortierbrigade verwelkomt drie nieuwe klanten: Brantano, Barry Callebaut en Bike For Brussels. Drie klanten uit drie uiteenlopende maar even interessante sectoren. Zo zet mortierbrigade nu een stap in de modewereld, kijkt het binnen bij de overheid en kan het zijn b2b-expertise internationaal uitbouwen.
Brantano koos mortierbrigade na consultatie. Als deel van de FNG groep vernieuwt Brantano z’n strategie en look and feel helemaal. Mortierbrigade zal hen daarbij helpen. De eerste campagne van het nieuwe “Brantano” zal in de komende maanden het daglicht zien.
Mortierbrigade verwelkomt ook Barry Callebaut, de grootste mondiale chocolade-b2b, als klant. Na een internationale pitch, koos Barry Callebaut het Schaarbeekse bureau uit om hun internationale communicatie te creëren. Mortierbrigade werkt momenteel aan een PR b2b-campagne. Mortierbrigade digital manufacture lanceerde eerder al een nieuw digitaal platform voor Barry Callebaut.
Mortierbrigade kondigde al een samenwerking met Brussel Mobiliteit aan voor een project dat fietsen in het Brusselse moet promoten. Nu onthult de brigade ‘Bike For Brussels’. Het bureau bedacht de naam, creëerde de visuele identiteit en verzorgde de communicatie voor het nieuwe merk. De eerste campagne komt er deze zomer aan. Evert Vermeire, managing director bij mortierbrigade: "Dit zijn drie merken uit drie zeer verschillende sectoren. Telkens met vaste codes die eigen zijn aan de sector, zeker in de retail/fashionsector, de voedingssector en bij overheidscampagnes. Als merken voor mortierbrigade kiezen, dan is dat omdat wij weten hoe die codes te breken en hoe we hen er met een unieke, frisse identiteit kunnen laten tussen uit springen. Wij zijn heel blij met het feit dat deze klanten ons uitkozen om hen te helpen hun business en merk te ontwikkelen en heten ze hartelijk welkom."
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]