Je producten samenvatten in een opvallende beursstand? Of meteen de juiste toon zetten in je inkomhal? Het is een vak dat de experten van Creaplan zich al meer dan vijfentwintig jaar eigen maken, van beursstanden tot showrooms, van displays tot vergaderruimtes.
Na vijfentwintig jaar andermans merk vruchtbaarheid geven op beursstanden vond Creaplan het tijd om hun eigen merk nog eens onder de loep te nemen. Een strategisch traject later vatte het team van Focus Advertising de essentie van hun merk en stonden alle neuzen in dezelfde richting. Met dat credo in de hand stripte het bureau op het logo na hun visuele identiteit, die steen na steen weer werd opgebouwd.
Het resultaat? Een nieuwe website met fonkelende beelden en een verhaal dat opgewassen is tegen de toekomst. De volgende etappe is content marketing. Want over standen en interieurs bouwen is nog lang niet alles gezegd.
PROJECTMANAGER PR & COMMUNICATIE - NANS
OVER WITH LOVE NANS* With Love Nans* is een creatief communicatie- en PR-agency […]
Account Manager - Mediamixer
Word jij de brug tussen creativiteit, strategie en media? Bij MediaMixer zoeken we […]
Strategic Planner - Mediamixer
Wat we zoeken? Een strateeg met een scherpe geest, een neus voor trends […]
Strategic Director - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]