Juryvoorzitters BOA 2023 zijn bekend

Op 15 november worden de Best Of Activation awards voor de 32e keer uitgereikt. Momenteel zijn de bureaus volop bezig met het indienen van hun cases; maar met trots kondigt ACC de twee nieuwe juryvoorzitters aan.
Peter Ampe (Executive CD bij FamousGrey) leidt de Creatieve Jury in goede banen en Stefan Smets (Chief Communications Officer bij Child Focus) ontfermt zich over de Adverteerders Jury.
Beide juryvoorzitters kunnen sterke papieren voorleggen: Peter Ampe als awarding Belgisch Jurylid voor de Brand Experience & Activation Lions in Cannes en Stefan Smets als mede-oprichter en bezieler van de Best Of Activation Awards toen hij nog aan bureauzijde werkte.
Ze worden bijgestaan door twee teams van in totaal zo’n 30 juryleden, langs bureau- en adverteerderskant. Ontdek hier alle juryleden van de BOA’s.
Cases inschrijven voor de BOA’s kan hier tot 16 juni aan standaardtarief en tot 17 juli mits een kleine bijbetaling.
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]