Kim Beyns (NGroup): “Media moeten voorbeeld geven”

Op 19 oktober organiseert PUB zijn conferentie rond duurzame communicatie en marketing, inmiddels gekend als Orbit by PUB XP. Deze intussen al zesde editie geniet van de steun van AG Insurance, RMB, Serviceplan, UBA Belgium… en ook NRJ, de radiozender uit de portefeuille van NGroup, toont zich weer vaste partner van Orbit by PUB XP. Voor Kim Beyns, CEO van Ngroup, staat de duurzame transitie alvast bovenaan het prioriteitenlijstje. “Als bedrijf en nog meer als mediabedrijf zijn we verantwoordelijk en moeten we het voorbeeld tonen.”
Ontmoet ons op 19 oktober vanaf 14.30 uur (deuren open om 14u) in AG Campus, hartje Brussel. Op het programma: Wat koopt u? Willen consumenten (echt) lokale en/of duurzame producten? Hoe zijn de gewoonten van consumenten de afgelopen jaren veranderd? Op basis hiervan geven we je zoveel mogelijk tips en trucs om je te helpen de hedendaagse consument te begrijpen en hoe je effectief met hem kunt communiceren. Ofwel: Consumer Behaviour in a Green Economy! 🛒
De conferentie wordt gevolgd door een walking dinner en een netwerksessie. Voor meer informatie en registratie, scan de QR-code in dit bericht.
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]
Account Manager - RMB
Wij zijn op zoek naar een Account Manager Wij zoeken een Account Manager […]
Sales Manager Digital Solutions - Ads & Data
We zijn namelijk opzoek naar een Sales Manager Digital Solutions. Ads & Data, de […]