Laure Borremans naar Ogilvy Social.Lab

Recent versterkte Laure Borremans het accountteam van Ogilvy Social.Lab Brussels. Ze gaat er aan de slag als account executive op klanten zoals Positive Belgium en Engie.
Nadat ze haar diploma in International Business Economics and Business behaalde aan de Katholieke Universiteit Leuven, trok Laure Borremans enkele maanden de wijde wereld in om er zich te verdiepen in verschillende culturen. Zo bracht ze een bezoek aan China, Australië en Brazilië. Daarna belandde ze bij Sympl, een startup dat zich specialiseert in de digitalisatie van het rekruteringsproces. Ze doet nu dus haar intrede als account executive op projecten voor Positive Belgium en Engie.
Onlangs vervoegde Laure Borremans het accountteam van Ogilvy Social.Lab Brussels. Ze gaat er aan de slag als Account Executive op klanten zoals Positive Belgium en Engie.
Nadat ze haar diploma in International Business Economics and Business behaalde aan de Katholieke Universiteit Leuven, trok Laure enkele maanden de wijde wereld in om er zich te verdiepen in verschillende culturen. Zo bracht ze een bezoek aan China, Australië en Brazilië. Daarna belandde ze bij Sympl, een startup dat zich specialiseert in de digitalisatie van het rekruteringsproces. Ze doet nu dus haar intrede als account executive op projecten voor Positive Belgium en Engie. Leuk weetje: ze houdt van sport en fotografie en begon onlangs met een opleiding goudsmid.

CONTENT CREATOR - THE CREW
About The Crew The Crew is a boutique creative agency based in Brussels. […]

Strategic Director - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]

Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]

Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]





