LDV United en Kind en Gezin zoeken borstfiguranten

In het dagelijks leven zie je steeds minder en minder moeders borstvoeding geven. Daarom bedachten Kind en Gezin en LDV United “borstfiguranten”: doodgewone figuranten die je tegenkomt in de achtergrond van je favoriete films, series, programma’s of videoclips. Het enige verschil is dat borstfiguranten, terwijl ze figureren, borstvoeding geven.
Met deze campagne willen LDV United en Kind en Gezin borstvoeding terug in de populaire cultuur brengen. Want hoe meer je borstvoeding ziet, hoe minder vragen je je erbij gaat stellen. Hiervoor werd een mini-castingbureau opgericht: borstfiguranten.be. Daar kunnen producers en castingdirectors alle borstfiguranten vinden en kunnen geïnteresseerde moeders zich aanmelden als borstfigurant.
De lancering van de borstfiguranten verliep succesvol. De campagne kwam aan bod in alle Vlaamse media en 290 moeders schreven zich al in als borstfigurant. Grote producties zoals Familie, De Buurtpolitie, Zonen van Van As, de Ideale Wereld en de Nederlandse-Belgische langspeelfilm ‘De Dirigent’ hebben al toegezegd om borstfiguranten te boeken.

Sales Account Manager - VAR
Sales Account Manager met oog voor het VAR-effect en een hart voor VRT […]

Graphic/Motion Designer - BUBKA
Vacature: Graphic/Motion Designer die pixels én planeet serieus neemt Bubka – Antwerpen – […]

CONTENT CREATOR - THE CREW
About The Crew The Crew is a boutique creative agency based in Brussels. […]

Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]



