Lies Eeckman van BMW naar Polestar

Lies Eeckman wordt de allereerste managing director van het nieuwe merk Polestar Belgium. De voormalige marketing director van BMW BeLux vervult deze functie sinds 1 februari. Voor Eeckman is het dus haar tweede functie in de automobielsector.
Polestar is een fabrikant van elektrische sportwagens en dochtermerk van de Zweedse autobouwer Volvo. Eerder vorige jaar raakte bekend dat het merk naar België zou komen. Vanaf midden dit jaar wil het vier verkooppunten openen in Brussel, Antwerpen, Gent en Luik. Op 17 februari opende Polestar alvast zijn online shop in België voor het grote publiek. Leveringen van de eerste Polestar 2 wagens zijn voorzien vanaf de zomer van 2020.
Lies Eeckman verdiende eerder haar strepen als marketingdirecteur bij verschillende bedrijven buiten de sector, zoals Continental Foods en Alken-Maes. In 2017, toen ze nog bij Continental Foods zat, werd ze verkozen tot Advertiser Personality of the Year.
CONTENT CREATOR - THE CREW
About The Crew The Crew is a boutique creative agency based in Brussels. […]
PROJECTMANAGER PR & COMMUNICATIE - NANS
OVER WITH LOVE NANS* With Love Nans* is een creatief communicatie- en PR-agency […]
Strategic Director - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]