De Epica Awards ceremonie wordt jaarlijks voorafgegaan door de Creative Circle conferentie, waar verschillende facetten van creativiteit en de impact ervan op de samenleving worden onderzocht. Dit jaar zal die conferentie plaatsvinden op 21 november in het KIT Koninklijk Instituut voor de Tropen in Amsterdam.
De conferentie krijgt als thema ‘Brand Building In A Challenging World’, met als centrale vraag: kunnen de innovators en creatieve leiders van vandaag, in een tijd van economische, politieke en technologische ontwrichting, bijdragen aan een betere toekomst?
In die context gaan de Epica Awards een samenwerking aan met One Young World: The Global Forum for Young Leaders. Dat forum identificeert, promoot en verbindt naar eigen zeggen “de meest invloedrijke jonge leiders ter wereld om een betere wereld te creëren, met een verantwoordelijker en effectiever leiderschap.”
Tijdens de Creative Circle zullen deze jonge leiders aan tafel zitten met verschillende merken, bureaus en media. Omdat veel bedrijven moeite hebben om zich aan te passen aan de stijgende druk op hun sectoren, drastisch bewezen door het falen van oudere merken zoals Thomas Cook, zullen in het gesprek oplossingen worden onderzocht die bedrijven en organisaties kunnen helpen floreren en overleven.
Account Manager - Mediamixer
Word jij de brug tussen creativiteit, strategie en media? Bij MediaMixer zoeken we […]
Strategic Planner - Mediamixer
Wat we zoeken? Een strateeg met een scherpe geest, een neus voor trends […]
Vacature Junior Art Director - Bridgeneers
Bridgeneers is op zoek naar een Junior Art Director om ons creatieve team […]
Strategic Director - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]