Orbit by PUB: laatste kans om in te schrijven!

In 2018 lanceerde PUB het evenement Orbit, de eerste conferentie gewijd aan duurzaamheid in de communicatie- en marketingindustrie. Het jaar daarop benaderden we, nog steeds onder de Orbit-vlag, het thema Change in al zijn facetten. In 2020 stelde PUB transparantie centraal in de conferentie. En na een jaar vol uitdagingen, lockdowns en transformaties besloten we om Human First centraal te stellen tijdens onze vierde editie.
18, 19, en 20 oktober 2021: Digitale week met rondetafelgesprekken!
21 oktober 2021: Live conferentie. Opgelet: de plaatsen hiervoor zijn beperkt!
Ontdek alvast alle sprekers HIER.
Er is geen duurzaamheid zonder menselijkheid. Hoe kunnen we verder gaan, hoe kunnen we het beter doen? Als professionele media zijn we vastbesloten om met u - adverteerders, bureaus, media, marketeers, studenten en onderwijsspecialisten - te begrijpen hoe we onze aanpak, gedrag en houding kunnen veranderen.
Net als vorig jaar zal deze editie anders zijn... op een goede manier. Een week, 3 digitale dagen met zeer interessante live streaming rondetafels (1 in het Frans, 1 in het Nederlands, elke dag gevolgd door Q&A-sessies) geanimeerd door een aantal bekende gezichten en een grote finale met een live conferentie dag waar experts hun ervaringen, initiatieven en cases met u zullen delen.
Volg Orbit by PUB 2021 op 18, 19 en 20 oktober 2021 online en in levende lijve op 21 oktober om de week af te sluiten met een heleboel goede tips en verrassingen. Het leven gaat weer zijn gangetje, wij ook!
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]