In Nederland is Adformatie het referentiemedium als het gaat om communicatie, media en marketing. Het informatieplatform, in handen van Sijthoff Media, werkt vanaf nu op geregelde basis samen met PUB. Misschien niet helemaal toevallig: Adformatie en PUB waren beide ongeveer drie decennia lang uitgaven van Wolters Kluwer. De samenwerking tussen PUB en Adformatie slaat natuurlijk in de eerste plaats op redactionele samenwerking.

Susanne Van Nierop content director van Adformatie, Philippe Warzée ceo TheNewPub en Wim De Mont, content manager van PUB
De afgelopen maanden keek PUB in de richting van onze zuiderburen, mede door de intrede van Mediaschool (de Franse eigenaar van CB News, Influencia en Stratégies) in het kapitaal van TheNewPub, de uitgever van PUB. Met de samenwerking met Adformatie richt PUB nu ook de blik noordwaarts. Naar het voorbeeld van LENA (Leading European Newspaper Alliance) gelooft PUB in grensoverschrijdende synergieën om de communicatie- en advertisingsector een sterk en kwaliteitsvol aanbod voor te schotelen.
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]