Het team van Reputation 365 krijgt versterking. Deze nieuwe aanwervingen moeten het bureau toelaten om nog beter de belangen van de klanten van het bureau te verdedigen. Het bureau werd in 2014 in Louvain-la-Neuve opgericht en stelt een heel team van specialisten ter beschikking van merken en organisaties: journalisten, juristen, pr-specialisten, IT-beveiligers enzovoort.

Maxime Le Borne
Maxime Le Borne is al twintig jaar bezig met recht en het internet. Hij is bijvoorbeeld de oprichter van droitbelge.be. Binnen Reputation 365 zal hij juridische klanten en online reputatie opvolgen.

Denys Malengreau
Denys Malengreau is dan weer thuis in netwerking en sociale netwerken. Hij doceert, adviseert en schrijft over het onderwerp. Hij gooit zich voortaan op issues op die terreinen ten behoeve van klanten van Reputation 365.
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]