Secondfloor heeft date met Partena Professional

Op vraag van Partena Professional heeft Secondfloor verschillende communicatieacties ontwikkeld voor de 1700 medewerkers van het bedrijf... allemaal in quarantaine en toch flink bevraagd door de klanten, tijdens deze coronacrisis.

In samenwerking met de interne communicatieafdeling heeft het bureau een dagelijkse bijeenkomst georganiseerd die "6 uur" wordt genoemd en die om… 18 uur wordt gehouden. Op dat precieze moment profiteren de medewerkers van Partena Professional elke dag van nieuwe leuke content (video's, tutorials, recepten, spelletjes...) die toegankelijk is via een eenvoudige QR-code. Een originele manier, ook al zijn ze allemaal van elkaar gescheiden, om de werkdag samen af te sluiten.

Daarnaast heeft Secondfloor (in samenwerking met Toast) een reeks video's gemaakt voor intern gebruik om alle nuttige informatie over de huidige gezondheidscrisis te bezorgen en om zowel de CEO als de divisiedirecteuren en -managers in staat te stellen hun teams grondig en in real time te informeren.

Sales Account Manager - VAR
Sales Account Manager met oog voor het VAR-effect en een hart voor VRT […]

Graphic/Motion Designer - BUBKA
Vacature: Graphic/Motion Designer die pixels én planeet serieus neemt Bubka – Antwerpen – […]

CONTENT CREATOR - THE CREW
About The Crew The Crew is a boutique creative agency based in Brussels. […]

Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]






