TBWA vat het weekend samen voor Play Sports

Hoe kun je een sportzender als Play Sports beter aan de man (of vrouw) brengen dan met de hoogtepunten van de sport zelf, dachten ze bij TBWA. Bijgevolg vatten ze nu al zeven weken de sportieve hoogtepunten van het weekend samen in 20 seconden. En dat levert erg leuke radio op.
Tientallen goals, honderden gierende banden, een pak winnaars, doelpuntenkermissen, Couckenbak, Koningin Mathilde enz. De razendsnelle samenvatting van sportieve feiten, verrassende randinformatie én de nodige geluidseffecten zorgen voor zeer entertainende spotjes. Die sluiten telkens af met de vermelding dat het volgend weekend op de sportzender nòg straffer wordt, en een kalender met enkele topwedstrijden.
Diezelfde samenvatting wordt ook gemaakt in video’s, die dan weer gebruikt worden in social media. De campagne, die oorspronkelijk maar 4 weken zou worden ingezet, loopt al zeker 10 weken.
https://www.youtube.com/watch?v=VRRyrYhVVAA
https://www.youtube.com/watch?v=QdMFx-tcfcM
https://www.youtube.com/watch?v=WoC2e8icC78
https://www.youtube.com/watch?v=WoC2e8icC78
PR account manager - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]
Hoofd Communicatie - UGent
Context Ben jij een ervaren communicatieprofessional met een strategische visie en sterke leiderschapskwaliteiten? […]
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]