Valtteri Bottas gaat de baan op met Polar

Polar, gekend van zijn wearable technologie voor hartslagmeting, gaat een verbintenis aan met Formule 1-coureur Valtteri Bottas. Door dit partnership tussen Polar en Bottas, al jarenlang Polar-gebruiker, vormen de twee Finse krachtpatsers nu een koppel.
“Mijn eerstekennismaking met Polar heb ik aan mijn ouders te danken,” vertelt Valtteri Bottas. “Jaren geleden kreeg ik van hen mijn eerste Polar horloge, een cadeau om me te helpen mijn training en prestaties te verbeteren, en ik ben het merk altijd trouw gebleven.”
“Valtteri is een ongelooflijk sportman en een lichtend voorbeeld van waarom we hier bij Polar doen wat we doen,” vertelt Tomi Saario, CEO van Polar Electro. “Als het bedrijf dat de hele business van sport wearables in gang heeft gezet, zetten we onze jaren van toewijding aan nauwkeurigheid, wetenschappelijk gefundeerde technologie en gebruiksgemak in om allerlei soorten mensen –van professionals tot incidentele trainers –verder te helpen. Door deze focus en motivatie blijft Polar een grote rol spelen in de branche en we zijn dan ook enorm verheugd een gelijkgestemde partner als Valtteri in ons team te verwelkomen.”
Polar introduceerde de afgelopen jaren een bundel smart coaching-functiesenproducten die geschikt zijn voor alle fitnessbeoefenaars, van gewone liefhebbers tot professionele sporters. Polar biedt gedetailleerde, nauwkeurige gegevens met betrekking tot uiteenlopende elementen zoals trainingsbelasting, herstel, hardloopvermogen en slaap, en vertaalt deze naar eenvoudige, gepersonaliseerde en bruikbare begeleiding.
Hoofd Communicatie - UGent
Context Ben jij een ervaren communicatieprofessional met een strategische visie en sterke leiderschapskwaliteiten? […]
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]