Young Ones lanceert nieuwe creatieve briefing met Sunsilk

4schools / Communication / News

Young Ones heeft een nieuwe creatieve briefing gelanceerd in het kader van de Young Ones Student Awards 2026, in samenwerking met haarverzorgingsmerk Sunsilk. De briefing maakt deel uit van de Young Ones One Show-competitie en daagt creatieve studenten wereldwijd uit om een social media-gedreven campagne te ontwikkelen rond Sunsilk Wondermist.

Wondermist is een geparfumeerde, handtasvriendelijke anti-frizz spray die inspeelt op snelle, dagelijkse ‘confidence boosts’. In de briefing worden deelnemers uitgedaagd om een campagne te bedenken die zich richt op Gen Z, met bijzondere aandacht voor Latijns-Amerika en Zuidoost-Azië. Creativiteit, fun en onverwachte samenwerkingen staan centraal, met als doel haarverzorging opnieuw plezier en relevantie te geven.

De Sunsilk-briefing is één van de acht creatieve opdrachten die beschikbaar zijn binnen de Young Ones Student Awards 2026. Naast Sunsilk kunnen deelnemers ook aan de slag met briefs van onder meer Best Buy, Google, Philips, Walmart, Whiskas, Verizon en Clash of Clans.

Daarnaast krijgen alle deelnemers aan de Young Ones One Show de mogelijkheid om hun inzendingen te pitchen tijdens de Client Pitch Competition. De teams met de sterkste ideeën worden geselecteerd om hun concept live te presenteren tijdens Creative Week 2026, die in mei volgend jaar plaatsvindt in New York. Het winnende team ontvangt een geldprijs van 2.500 dollar.

Met de nieuwe briefing onderstreept Young Ones opnieuw zijn rol als internationaal platform dat jonge creatieve talenten verbindt met toonaangevende merken en hen uitdaagt om werk te maken dat relevant is voor echte doelgroepen en hedendaagse cultuur.

DEADLINES & DEELNAMEVOORWAARDEN

De organisatoren hebben de deadlines voor 2026 bekendgemaakt:

  • Reguliere deadline: 27 februari 2026 — inschrijfgeld: $55

  • Verlengde deadline: 13 maart 2026 — inschrijfgeld: $65

De competitie staat open voor internationale studenten. Er worden automatisch kortingen toegepast op basis van land, evenals een korting van 10% voor leden van The One Club for Creativity tijdens de reguliere inschrijvingsperiode.

WAT DE DEELNEMERS KUNNEN WINNEN

Alle deelnemers aan de Young Ones One Show maken kans om hun project te pitchen tijdens de Client Pitch Competition, met live presentaties tijdens Creative Week 2026 in mei in New York. Het winnende team ontvangt een prijs van $2.500.

Daarnaast kunnen finalisten het volgende winnen:

  • een One Show Pencil (Gold, Silver of Bronze) of een certificaat van verdienste

  • een lidmaatschap van één jaar bij The One Club for Creativity

  • toegang tot de archieven van The One Club

  • vermelding in de Young Ones Archives & Rankings

  • exposure binnen de sector

De finalisten worden bekendgemaakt in april 2026.

Meer info hier!