đ Websites FCR Media internationaal gelauwerd

Het Deense technologieplatform Mono Solutions heeft zijn âBest Mono Website of the Yearâ prijzen uitgereikt. Enkele websites gemaakt door FCR Media, een van de marktleiders in digitale marketing voor kmoâs en zelfstandigen binnen BelgiĂ«, werden internationaal bekroond.
Van de 6.000 websites die FCR Media intussen al maakte voor haar klanten, gingen 715 websites live in 2019. 45 daarvan maakten kans op een âBest Mono Website of the Yearâ prijs. Uiteindelijk zijn daarvan vier websites in de prijzen gevallen. Technologieplatform en partner Mono Solutions lauwerde meer bepaald de websites van Kollectiv Negativ, Marthe De Sadeleir, Birgit Gilis en R&A Events.Â
De website van Kollectiv Negativ werd gelauwerd voor âcreatief gebruik van het Mono platformâ en âbeste gebruik van visualsâ. Er klonk meer bepaald lof voor het gebruik van webpaginaâs die beschermd zijn met een wachtwoord door webdesigner Birgit Van Tichelen, alsook voor hoe innemend haar afbeeldingscarrousel was. De website van Marthe De Saedeleir viel eveneens in de prijzen binnen de âbeste gebruik van visualsâ categorie, omdat webdesigner Anouk Paulus âsubtiel maar effectiefâ gebruikmaakt van beelden en grafieken. Binnen de categorie âcreatief gebruik van lay-outâ vielen nog twee websites van FCR Media in de prijzen: de website van Birgit Gilis, eveneens ontworpen door Birgit Van Tichelen, en de website van R&A Events, ontworpen door webdesigner Mathias Morelle.

Senior Designer - VML
Who We Are VML is a global creative company that combines brand experience, […]

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in BelgiĂ« en Frankrijk breiden we uit naar […]

Head of Content - Whyte
Jij bent de drijvende kracht van onze studio die strategie omzet in […]

Marketeer (campagnes en activaties) - Belorta
Marketeer (campagnes en activaties) Van briefing tot activatie: jij brengt campagnes voor BelOrta […]





