ACC organiseert MUSE-sessie over ChatGPT, AI en de toekomst van design

- 23/03/2023 18:30
- Main D'Or Veldkant 4 2550 Kontich
Elk trimester organiseert ACC met Muse een interessante sessie vol inspirerende keynotes, waarmee ze zich naar eigen zeggen richten tot "creatievelingen, waaghalzen, dromers en denkers die voortdurend op zoek zijn naar nieuwe ideeën over innovatie en technologie." Deze keer zal het evenement plaatsvinden op 23 maart 2023 en zal Deevid De Meyer het hebben over de toekomst van copywriting en design.
Taal en communicatie in het tijdperk van ChatGPT
Dankzij de plotse populariteit van ChatGPT en van Bard (Google) hebben we hoge verwachtingen van virtuele assistenten - waar kleine chatbots vroeger nog hoge ogen gooiden, raakt de wereld nu in de ban van full-scale language engines. In een tijdperk waarin artificieel intelligente virtuele assistenten steeds realistischer worden, luidt de vraag niet langer of menselijke communicatie zal veranderen: de vraag is hoe die verandering eruit zal zien. Zal de technologie de menselijke touch vervangen? Welke invloed zal ChatGPT hebben op de manier waarop we conversaties voeren? Technology evangelist Deevid De Meyer heeft er een duidelijke mening over.
AI en de toekomst van design
Van zelfrijdende auto's tot robots die meesterwerken kunnen "schilderen": artificiële intelligentie (AI) heeft voor revoluties gezorgd in verschillende domeinen van het hedendaagse leven - daaronder ook design. Ontdek hoe AI het maakproces beïnvloedt nu revolutionaire tools steeds ruimer beschikbaar worden. Een aantal duidelijke voorbeelden tonen de impact van AI op het designproces aan en laten ons toe de boeiende mogelijkheden te ontdekken.
PR account manager - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]
Hoofd Communicatie - UGent
Context Ben jij een ervaren communicatieprofessional met een strategische visie en sterke leiderschapskwaliteiten? […]
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]