AirPub #6: de favoriete podcasts van Tim Van Doorslaer (DPG Media)

Ken mijn podcasts, en je kent mij. Hoe interessant zou het zijn om te weten welke podcasts je collega’s of sectorgenoten boeien? Met AirPub, het allereerste digitale audiomagazine van PUB, krijg je een exclusieve inkijk in hun luisterwereld.
Zeven weken lang, elke donderdag, deelt AirPub de favoriete podcasts van inspirerende figuren uit de sector. Wie staat er deze week in de spotlight? Ontdek welke podcasts Tim Van Doorslaer (DPG Media) (nl) en Fleur Parnet (BAM) (fr) graag beluisteren. Laat je inspireren door hun keuzes en ontdek nieuwe verhalen om naar te luisteren.
Ter herinnering: in het zesde audio-interview gaan we dieper in op de rol van audio in het leven van jongeren. Hoe consumeren zij audio, en hoe verschilt dat ten opzichte van oudere generaties? En wat kunnen merken leren over tone of voice, formats en content om jongeren écht te raken via audio? Onze gast is Benoit Vancauwenberhge, strategy director bij Shake maar vooral ook inspirational speaker gespecialiseerd in generatie Y en Z. In het Frans is er een interview met Lloyd Byloos, programmadirecteur van FUN Radio Belgique & LN Radio, dat dankzij een AI-vertaling ook in het Nederlands beschikbaar is.
TUNE IN op AIRPUB!
AirPub is een productie van PUB in partnership met Ngroup en PAN Studio. Met dank aan Var, RMB en iO voor de steun. Afspraak elke donderdag in uw mailbox en in uw oren! 🎧
Account Manager - RMB
Wij zijn op zoek naar een Account Manager Wij zoeken een Account Manager […]
Sales Manager Digital Solutions - Ads & Data
We zijn namelijk opzoek naar een Sales Manager Digital Solutions. Ads & Data, de […]
Account Manager - D|M&S
Account Manager in Antwerpen Account Manager D|M&S Antwerpen D|M&S is een toonaangevend communicatiebureau […]
Creatieve Content Creator - D|M&S
Creatieve Content Creator in Antwerpen Wij zijn op zoek naar een creatieve Content […]