AMMA 2024 kiest genomineerden

AMMA-juryvoorzitter José Fernandez, chief customer experience, marketing & digital officer bij D’Ieteren, verwelkomde afgelopen vrijdag 17 mei de 25 professionals van de finale AMMA-jury in de prestigieuze D’Ieteren Gallery. De debatten namen een hele dag van beraadslaging in beslag. De punten die door de finale AMMA-jury werden toegekend, zijn intussen opgeteld bij die van de AMMA-expertjury's, die eerder 45 genomineerden in 9 categorieën hadden geselecteerd. Hieronder vindt u de volledige lijst van genomineerden in elke categorie.
In de categorie Media Agency of the Year, werden genomineerd:
- Wavemaker
- Havas
- Mindshare
De nominaties en de gewonnen trofeeën door deze agentschappen in de andere AMMA-categorieën leveren punten op en kunnen het verschil maken voor de positie op het podium.
In de categorie Media Advertiser of the Year, heeft de AMMA-jury drie kandidaten genomineerd:
- Naomi Osorio Galan, manager media operations Belux bij The Coca-Cola Company
- Luc Latour, brand & media manager bij Axa
- Gaetano Palermo, head of brand advertising & media bij Engie
Het is nu aan het publiek uit alle geledingen van het reclame- en mediavak om op een van deze drie kandidaten te stemmen. De resultaten van de publieksstemming worden opgeteld bij de punten van de AMMA-jury en tellen mee voor de helft van de punten bij de toekenning van de prijs. U kunt stemmen met uw professioneel e-mailadres op de CommPass-website.
In de categorie Media Saleshouse of the Year, die werd opgesplitst in twee segmenten, zijn de genomineerden:
Ook voor deze categorie leveren de nominaties en de gewonnen trofeeën in de andere AMMA-categorieën punten op.
Zijn genomineerd voor Media Brand of the Year, een erkenning voor mediamerken die zich onderscheiden door het succesvol ontwikkelen van hun relaties met hun doelgroepen:
Voor de AMMA Best Long Term Media Strategy zijn genomineerd:
De tabellen hieronder tonen de genomineerden in de 9 andere categorieën, die in april door de AMMA-expertjury’s werden aangeduid.
De Awards zullen worden uitgereikt tijdens de feestelijke AMMA Ceremony op 6 juni in het Auditorium 2000 aan de Heizelpaleizen. Tickets voor de AMMA Ceremony zijn verkrijgbaar via de website.
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]
Account Manager - RMB
Wij zijn op zoek naar een Account Manager Wij zoeken een Account Manager […]