Auxipress-barometer: Belgische CEO's in de media

Elke maand analyseert Auxipress in samenwerking met PUB Magazine het volledige Belgische media-universum en wordt een thematische barometer opgesteld van wat de voorbije 30 dagen het nieuws haalde.
Ontdek voor deze derde editie de 15 meest besproken Belgische CEO’s in de geschreven pers, online, op radio en televisie tussen 1 en 30 september. Identificeer de merken die er op vooruit zijn gegaan, maar ook de merken die het meest aan zichtbaarheid in de Belgische media zijn verloren!
Deze barometer werd ontwikkeld dankzij Free Insights, de gratis newsjacking tool van Auxipress. Met Free Insights kunt u inspiratie opdoen voor uw communicatie en inspelen op het meest recente nieuws dankzij dashboards die 24/7 worden bijgewerkt!
Account Manager - RMB
Wij zijn op zoek naar een Account Manager Wij zoeken een Account Manager […]
Sales Manager Digital Solutions - Ads & Data
We zijn namelijk opzoek naar een Sales Manager Digital Solutions. Ads & Data, de […]
Account Manager - D|M&S
Account Manager in Antwerpen Account Manager D|M&S Antwerpen D|M&S is een toonaangevend communicatiebureau […]
Creatieve Content Creator - D|M&S
Creatieve Content Creator in Antwerpen Wij zijn op zoek naar een creatieve Content […]