Bernard Massard alweer artistiek verantwoord


Wijn maken is een kunst. Het product mooi presenteren is dat ook. Bernard-Massard besloot daarom voor de tweede maal vier jonge kunstenaars de kans te geven om een muselet voor zijn flessen te ontwerpen. Het gaat om de kunstenaars Keone (B), Denis Meyers (B), Laure Mackel (Lux) en Sandra Lieners (Lux). Zij gaven hun verbeelding en creativiteit de vrije loop om een
unieke muselet te creëren voor de cuvée de l’Éclusson van Bernard-Massard, die te koop zal zijn in België en het Groothertogdom Luxemburg.
Om dit alles te vieren organiseert Bernard-Massard een wedstrijd waarbij heel wat prijzen kunnen gewonnen worden, waaronder ook de originele tekeningen van de betrokken kunstenaars. De binnenzijde van elke muselet bevat een code en een link naar de website van de wedstrijd. Daar kan iedereen zich inschrijven voor deelname aan de wedstrijd, tot en met 15 januari 2017.


Marketeer (campagnes en activaties) - Belorta
Marketeer (campagnes en activaties) Van briefing tot activatie: jij brengt campagnes voor BelOrta […]

PR- en communicatiemarketeer - Belorta
PR- en communicatiemarketeer Van persbericht tot social post: jij zorgt dat de juiste […]

PR ACCOUNT MANAGER - Walkie Talkie
Walkie Talkie is a leading full-service public relations & influencer marketing agency. Our […]

Account executive - Cartel Agency
At Cartel Agency, we believe strong communication starts with strong connections. Between people, […]

