BookSpot neemt lezerscommunity Chicklit over

BookSpot breidt uit en neemt lezerscommunity Chicklit over van het Nederlandse online mediabedrijf EEN Media. Een overnameprijs is niet bekend gemaakt.
Online platform Chicklit is een ontmoetingsplek voor vrouwelijke boekliefhebbers tussen de 14 en 55 jaar, dat zich richt op alle boekgenres die vrouwelijke lezers aanspreken, zoals roman, thriller, young adult, fantasie en kookboeken. Chicklit trekt per maand ruim 137.000 unieke bezoekers, en zorgt elke dag voor nieuwe content die onder andere bestaat uit recensies, artikelen, nieuws, trailers, interviews en winacties. De overname van Chicklit is de eerste in een door BookSpot (onderdeel van Novamedia) geplande reeks van samenwerkingen, deelnames en/of overnames van branchegerelateerde organisaties.
Voor de huidige bezoekers van Chicklit.nl verandert er niets: het platform blijft bestaan in zijn huidige vorm, blijft onafhankelijk en handhaaft de naam Chicklit. EEN Media Group (EMG) is een van de grootste online media bedrijven van Nederland met volledige focus op de vrouwelijke doelgroep. EMG ontwikkelt met haar brede kennis van online media en gevarieerde netwerk diverse sterke digitale concepten en (branded) content. Hoofdthema’s zijn beauty, health en lifestyle.

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]

Digital Creative Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]

Head of Content - Whyte
Jij bent de drijvende kracht van onze studio die strategie omzet in […]

