Sportief nieuws uit het Leuvense. Aurélie Hombroukx, een oud-speelster van OHL, keert terug naar haar roots. Maar belangrijker nog: Aurélie gaat ook het strategische team versterken bij Bridgeneers.
Daarvoor neemt ze trouwens een pak ervaring mee. Bij Onlyhumans werkte Hombroukx recent voor klanten als VDAB, Colruyt Group en Bike for Brussels. Als creatief copywriter dribbelde ze de projecten aaneen, van PR tot podcast. Nu kiest ze voor een andere positie: die van strateeg.
"Ik hoop dat mijn passie voor taal en kritisch denken kunnen bijdragen aan de straffe talentenmix hier. Ik kijk ernaar uit om een stapje vroeger in het proces bij te dragen aan maatschappelijk relevante projecten!" zegt Aurélie Homboukx.

Senior Account Manager - AdSomeNoise
Who we are At AdSomeNoise, we’re on a mission: building the agency of […]

Senior Designer - VML
Who We Are VML is a global creative company that combines brand experience, […]

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]







