Canary Pete wint Press Cartoon Belgium 2018

Press Cartoon Belgium 2018 heeft de Grote Prijs Knokke-Heist toegekend aan een cartoon van Canary Pete, die verschenen is op 25 maart 2017 in Gazet van Antwerpen. Voor de negentiende editie van de PCB waren 31 cartoonisten genomineerd met 100 cartoons die in 2017 in de pers zijn gepubliceerd.
Behalve de Grote Prijs, en de daaraan verbonden cheque van € 5.000, werd er ook een tweede prijs Knokke-Heist toegekend ter waarde van € 2.000. Die was weggelegd voor Marec, die bekroond werd met twee cartoons in Het Nieuwsblad, verschenen op 8 juni en 15 november 2017.
Een derde prijs Knokke-Heist van € 1.000 ging naar JacPé met een cartoon in Pan verschenen op 24 november 2017.
De prijzen worden overhandigd in Knokke-Heist, bij de opening van het Internationaal Cartoonfestival op vrijdag 29 juni 2018 en de vernissage van de tentoonstelling met onder meer de genomineerde cartoons van de PCB 2018.
Account Manager - RMB
Wij zijn op zoek naar een Account Manager Wij zoeken een Account Manager […]
Sales Manager Digital Solutions - Ads & Data
We zijn namelijk opzoek naar een Sales Manager Digital Solutions. Ads & Data, de […]
Account Manager - D|M&S
Account Manager in Antwerpen Account Manager D|M&S Antwerpen D|M&S is een toonaangevend communicatiebureau […]
Creatieve Content Creator - D|M&S
Creatieve Content Creator in Antwerpen Wij zijn op zoek naar een creatieve Content […]