CANNES LIONS 2025: Boatcast met de eerste Belgische winnaars! (Happiness)

De Boatcast heeft de wind in de zeilen. Olaf Meuleman en Thomas Thysens laten iedere dag, live vanuit Cannes en exclusief voor PUB, relevante mensen aan het woord in een podcast live vanop het water, alleen maar over Cannes!
In deze tweede aflevering ontvangen zij de eerste Belgische winnaars: Jarne Eetesonne en Manuel De Vos van Happiness. Zij wonnen net hun eerste Leeuw, met de "Burger to King" campagne voor Burger King. En ja hoor, zo’n Cannes Lions is evenveel waard als een Olympische medaille, komen we te weten.
Daarnaast ook wat extra love vandaag in de Boatcast, met de Loveboat Campaigns van Jeremie Goldwasser en een verrassende Valentijn-actie van een voetbalmagazine. Veel luisterplezier!

Senior Designer - VML
Who We Are VML is a global creative company that combines brand experience, […]

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]

Marketeer (campagnes en activaties) - Belorta
Marketeer (campagnes en activaties) Van briefing tot activatie: jij brengt campagnes voor BelOrta […]

PR- en communicatiemarketeer - Belorta
PR- en communicatiemarketeer Van persbericht tot social post: jij zorgt dat de juiste […]

