Op onze Orbit By PUB op 24 oktober presenteerde Catherine Berthillier de organisatie Shamengo, een proeftuin voor de nieuwe wereld. Als u niet bij was, vindt u hieronder een kort overzicht van waar Shamengo voor staat.

Maar eerst enkele vragen voor Catherine Verthillier:
Wat is uw persoonlijke bijdrage aan duurzame ontwikkeling?
"Door middel van Shamengo probeer ik een nieuwe manier van leven te bevorderen die meer respect heeft voor mijzelf, anderen en de planeet. Omdat het moeilijkste deel van duurzame ontwikkeling niet zozeer het vinden van de oplossingen (die al bestaan) is, als wel het toepassen ervan. Zoals Albert Einstein terecht zei: "Om de samenleving te veranderen, moeten we mensen veranderen en om mensen veranderen moeten we ze daarvoor zin doen krijgen". Mijn persoonlijke en professionele bijdrage aan deze zaak is dat ik ze een nieuwe levensstijl wil laten aannemen."
Welk voordeel kan een bedrijf verwachten van een duurzaam profiel?
"Een betere afstemming van de uitgaven (minder verspilling, toename van verantwoord inkopen). Grotere betrokkenheid van zijn medewerkers bij een zinvol project. Een beter merkimago bij de consument. Een stap voor op de concurrentie, want vroeg of laat zullen alle bedrijven aan de slag moeten gaan!""

Graphic/Motion Designer - BUBKA
Vacature: Graphic/Motion Designer die pixels én planeet serieus neemt Bubka – Antwerpen – […]

CONTENT CREATOR - THE CREW
About The Crew The Crew is a boutique creative agency based in Brussels. […]

Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]

Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]








