Close the Gap in het nieuw met Design is Dead

Close the Gap en digitaal bureau Design is Dead sluiten hun vijfde jaar partnerschap af met een geslaagd project. De nieuwe website Close-the-gap.org versterkt de positie van de sociale onderneming als betrouwbare partner om samen de digitale kloof te overbruggen tussen rijke en opkomende landen: "Het werd een mooi menselijk én technologisch verhaal, met twee teams die elkaar goed aanvullen en geloven in een schaalbare beweging met partners en believers in ‘Digital for Development’."
Olivier Vanden Eynde, Founder & CEO van Close the Gap International: “Als ik zowel onze samenwerking met Design is Dead als het eindresultaat van onze nieuwe website in één woord moet beschrijven, ga ik zonder twijfel voor fantastisch! Wat dit team heeft verwezenlijkt is werkelijk ongelooflijk. We zaten voor 100% op dezelfde golflengte en hun creativiteit en dynamische aanpak hebben ervoor gezorgd dat Close the Gap nu een parel van een nieuwe website heeft. Ik wil hen dan ook enorm bedanken voor hun maandenlange en onvermoeibare inzet!”
Julie de Bergeyck, Impact, Engagement & Communications Director bij Close the Gap, voegt eraan toe: “Ik vond het een eer om met Design is Dead te werken en te kunnen profiteren van hun talent en expertise, op hetzelfde niveau als grote bedrijven met de nodige budgetten. Een pluim ook voor mijn collega Liselotte Thijs, die dit project van A tot Z uitstekend mee heeft waargemaakt. Dit is een perfect voorbeeld van een samenwerking die onze organisatie vooruithelpt in onze missie om de digitale kloof te verkleinen en sociaal impact te realiseren in Afrika en elders.”
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]