Al meer dan 50 jaar worden pasgeborenen in Vlaanderen gescreend op aangeboren aandoeningen. Een belangrijk onderzoek dat jonge baby’s de beste kansen wil geven. Dankzij de screeningstest kunnen aandoeningen vroeg worden opgespoord en behandeld. Het is dan ook een doorbraak van belang dat de lijst in de loop van 2022-2023 wordt uitgebreid met 7 extra ziektes.
Kersverse ouders informeren over het belang en de timing van het onderzoek. Zo luidt kort samengevat de opdracht die Bridgeneers kreeg van Vlaams Minister van Welzijn, Volksgezondheid en Gezin Wouter Beke.
Met de screening van je baby is in goede handen kiest Bridgeneers voor een tedere, sfeervolle campagne die sensibiliseert en informeert. En daarbij staat de kwaliteit van het onderzoek centraal. Het campagnebeeld stelt dan ook een baby centraal die letterlijk op handen wordt gedragen door de betrokken zorgverleners.
Een televisiespot, socialemediaposts, affiches, folders en nieuwsbrieven voor zorgprofessionals én toekomstige ouders mikken op een breed bereik. Al wordt de niet-verplichte test nu al in ruim 99% van de gevallen uitgevoerd. Bij vele ouders is deze bloedprik beter bekend als de ‘hielprik’, al kan ze ook in de rug van de hand worden afgenomen. Een klein prikje dat grotere problemen kan voorkomen door ernstige ziektes tijdig af te remmen of ernstige handicaps te voorkomen.
PROJECTMANAGER PR & COMMUNICATIE - NANS
OVER WITH LOVE NANS* With Love Nans* is een creatief communicatie- en PR-agency […]
Account Manager - Mediamixer
Word jij de brug tussen creativiteit, strategie en media? Bij MediaMixer zoeken we […]
Strategic Planner - Mediamixer
Wat we zoeken? Een strateeg met een scherpe geest, een neus voor trends […]
Strategic Director - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]