Duik in het novembernummer van PUB Magazine


De nieuwe PUB is er! En we openen dat nummer met een blik op de opleidingen marketing, communicatie en journalistiek in ons land. Docenten, (oud-studenten, mensen achter allerhande 'post'-opleidingen (levenslang leren, wee u wel),...: we zochten ze op en vroegen naar hun kijk op de zaken.
Want u bent nooit te oud om te leren en u steekt elke dag weer iets op. En omdat u niet alles kunt weten en soms ook dingen vergeet, past het om dingen weer even op te zoeken en/of om dingen bij te leren, wat de basisopleiding ooit was. Maakt dat de basisopleidingen te redundant, te idiosyncratisch of zelfs te pernicieus? Natuurlijk niet. Betrapt u er uzelf niet op dat u voor heel wat problemen teruggrijpt naar de ‘basics’ die u op de schoolbanken en in aula’s heeft opgestoken? Een goede balans tussen basisopleiding, bijscholing én de dagelijkse praktijk ligt voor de hand. Geen van die drie deelvelden mag dominant zijn, anders komt u te belerend, te blasé of te anekdotisch uit de hoek. Een moeilijke evenwichtsoefening, ongetwijfeld!
Verderop in dit nummer: girl power in de politiek, op bezoek bij Friendship in Antwerpen, een Your Turn met Diana De Cat (Roularta Media) en Erwin Jansen (Wunderman) en veel meer... En o ja, de leuke cover is het werk van 20Something/Serviceplan!

Senior account manager - Cartel Agency
We love working with and for people. At Cartel Agency, we believe creativity […]

Digital marketeer & account lead - Umbau
Digital marketeer & account lead Voor wie graag complexe marketingvragen oplost Umbau zoekt […]

Directeur marketing en communicatie - Stad Antwerpen
‘Allemaal Antwerpenaar’. De nieuwe baseline van de stad verbindt en wekt trots op. […]

Account Executive - Bridgeneers
Of het nu gaat om een campagne, magazine, website of huisstijl. Bij Bridgeneers […]

