Elzas wijnen proeven op Bel RTL, Nostalgie en Contact

Communication / Crea / News

Vin alsace Lielens

Vanaf deze maand worden op de radiozenders Radio2, Top Radio en Nostalgie de elzaswijnen gepromoot aan de hand van de inmiddels klassieke rubriek ‘Smaakadvies’ van de Aradio Group.

De door ARadio aangeboden formule, met haar rubriek Smaak advies en in het bijzonder haar verslaggever Gene Bervoets, is de meest voor de hand liggende keuze voor de elzaswijnen” verduidelijkt Tanguy De Prest, Brand Architect en budgetverantwoordelijke voor de elzaswijnen bij LIELENS & PARTNERS.

Die beslissing bevestigt de nieuwe strategie van de elzaswijnen om duidelijk te kiezen voor inhoudsmedia en het woord te geven aan sectordeskundigen, in het bijzonder aan Joery de Lille, Beste Sommelier van België 2016, aan sterrenchef Wout Bru of aan kaasmeester Luc Callebaut. “Smaak advies is het format bij uitstek om de elzaswijnen onder de aandacht te krijgen; de sterke en relevante inhoud biedt immers directe toegevoegde waarde aan de luisteraar”, voegt Tanguy De Prest eraan toe.

Bij ARadio luidt het eensgezind: “ik heb er erg van genoten om een campagne op maat te ontwerpen voor de elzaswijnen”, bekent Marc Elferink, bedenker van de rubriek Smaakadvies. “Naast de speciale tijd rond een goed glas elzaswijn, wat altijd fijn is, illustreert deze campagne goed het DNA van ons aanbod: inhoud eerst.

Het toont ook de flexibiliteit van het team: “of het nu gaat om het vinden van de beste gesprekspartners of om het onder de aandacht brengen van een evenement, soms rijden we honderden kilometers ver om toch maar de passie van de zorgvuldig uitgekozen kenners vast te kunnen leggen. Hieraan dankt Smaak Advies dan ook zijn authentieke karakter.”

De elzaswijnencampagne zal uitgezonden worden elke vrijdag en zaterdag van de maand juni, op 14/15 juli, op 14/15 augustus, en ten slotte op 8, 9, 15 en 16 december, met het oog op de eindejaarsfeesten.