Emakina wint 13 Horizon Interactive Awards

Awards / News

Voor de jaarlijkse Horizon Interactive Awards beoordelen experts in digitalisering, design, reclame en marketing elk jaar meer dan 800 inzendingen van bureaus over de hele wereld. Emakina ontving voor projecten in verschillende markten bij deze editie opnieuw een waaier aan onderscheidingen in meerdere categorieën.

Het agentschap wint twee hoofdprijzen, de « Best in Category », voor de website voor voetbalploeg Olympique de Marseille en voor de video voor de Zweedse SBAB-bank. Daarnaast won Emakina goud met Bardahl, Courir, Courrèges, Dugas en World Press Photo, voor web-, video- en e-commerceprojecten.

Twee ‘Best in Category’ Horizon Awards

De website van Olympique de Marseille kreeg lof voor zijn frisse vormgeving en rijke gebruikerservaring: bezoekers kunnen zich verdiepen in het clubnieuws, de rijke geschiedenis en gemeenschap van ‘OM’, de fanclubs en de stichting van het Franse voetbalinstituut.

De Zweedse Bank SBAB haalde 5,5 miljoen online views met een clip voor jonge mensen over... financiële diensten in de vastgoedsector. De enorme social media buzz was goed voor de ‘Best in Category Viral Video’ Award. Het geheim? Een wit paard, een halfnaakte komiek en een pakkende hiphop-beat!

Goud in Belangenbehartiging en Webnieuws
 

Het webproject voor World Press Photo wint twee keer goud, voor ‘Advocacy’ en ‘Website news’. Het wordt geprezen voor de manier waarop het nieuwe ontwikkelingen in de maatschappij, media en technologie omhelst en aan de slag gaat met hoe deze evolutie journalistiek en storytelling verandert.

Vier e-commerce websites winnen in meerdere categorieën

Courrèges wint e-commerce goud voor zijn vernieuwende naadloze winkelervaring, die je meeneemt naar het universum van de topontwerper. Het haalt twee extra gouden prijzen binnen voor ‘Korte film’ en ‘Portfolio’ én een zilveren award in de categorie ‘Promotievideo’, voor de manier waarop bezoekers online op de eerste rij fantastische modeshows en events kunnen meemaken.

Toonaangevende sneakershop Courir sleept ook goud in de wacht, voor zijn efficiënt ontwerp en de coherente en complementaire online en in-store digitale ervaring, die gepast de ‘sneakerspirit’ van het merk deelt.

De e-commerce B2C/B2B website van Dugas krijgt goud voor zijn verhaal vol passie voor exclusieve Franse gedistilleerde dranken, met een origineel notitiesysteem voor smaken en de slimme integratie van zijn exclusieve partners wijnhandelaren. Om Dugas verder in hogere sferen te brengen, kreeg het ook goud in de categorie ‘Food and Beverage’.

Bardahl won eerder al de ‘Kentico E-commerce Website of the Year’-Award. Nu voegt de expert in motorsmeermiddelen een gouden Horizon toe aan zijn prijzenkast, voor de categorie ‘B2B website’ en een zilveren trofee in ‘E-commerce’. Het performante platform brengt de verfijnde merkidentiteit tot leven en deelt de ‘Pleasure of Caring’-visie zeer gepast op elke pagina.