Erwin Jansen nieuwe voorzitter ACC Belgium

Na vier jaar als voorzitter van ACC Belgium, waarbij de vakvereniging uitgroeide van een reclamebureau-club van 35 leden tot een multi-disciplinaire vereniging van 115 communicatiebureaus, geeft Pieter Goiris, chairman van Boondoggle, op 2 januari 2017 de fakkel door aan Erwin Jansen, ceo van These Days.
De kandidatuur van Jansen werd bekrachtigd door de raad van bestuur en door de algemene vergadering van de ACC op basis van de door hem voorgestelde prioriteiten voor ons vak en onze vakvereniging. Hij zal hierop uitgebreid terugkomen bij zijn aanstelling begin januari.
Erwin Jansen (45) is samen met Giovanni Canini oprichter van These Days. Daarnaast is hij bij moederbedrijf Y&R Group, SVP EMEA verantwoordelijk voor business development en marketing.

Senior Designer - VML
Who We Are VML is a global creative company that combines brand experience, […]

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]

Head of Content - Whyte
Jij bent de drijvende kracht van onze studio die strategie omzet in […]

Marketeer (campagnes en activaties) - Belorta
Marketeer (campagnes en activaties) Van briefing tot activatie: jij brengt campagnes voor BelOrta […]

