Fast Forward aan de haal met Samsung S9

Zoals het een echte superster betaamt, trekt de nieuw gelanceerde vedette van Samsung op tournee door het hele land. De Samsung Galaxy S9|S9+ laat op verschillende locaties het beste van zichzelf zien, tijdens niet één maar twee tours!
De Training Tour draait om één ding: ervaar het zelf! Samsung presenteerde in trainingsbooths alle nieuwe snufjes aan de verkopers. Hoe goed werkt de nieuwe SlowMo-functie bijvoorbeeld? Film eens live een ontploffende confettibom en kijk naar het resultaat. Of een demonstratie van de prachtige foto’s die je in een donkere setting kan maken met dit toestel? Daar diende de speciaal ingerichte donkere kamer voor.
Tijdens de tweede tour, aka de Galaxy Studio Tour, treedt de Samsung Galaxy S9|S9+ op in zeven verschillende shoppingcentra. Kijken mag, aanraken moet! Iedereen kan in de stand alle functionaliteiten van het nieuwe toestel komen uitproberen. En bovendien krijgen ze een gratis micro-SD-kaart van 64GB bij aankoop van een toestel. Coördinatie en planning met de shoppingcentra gebeurde door Fast Forward.

Sales Account Manager - VAR
Sales Account Manager met oog voor het VAR-effect en een hart voor VRT […]

Graphic/Motion Designer - BUBKA
Vacature: Graphic/Motion Designer die pixels én planeet serieus neemt Bubka – Antwerpen – […]

CONTENT CREATOR - THE CREW
About The Crew The Crew is a boutique creative agency based in Brussels. […]

Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]


