Freddy Maertens, Jasper Stuyven en Yves Lampaert maken mee KOERS

Vanaf zondag 9 september heropent KOERS. Museum van de Wielersport de deuren in hartje Roeselare, de 'Hoofdstad der Wereldkampioenen'. Aan communicatiebureau Absoluut én enkele wielerlegendes de eer om een campagne uit te werken.
Benieuwd waarom Freddy, Jasper en Yves hun Flandria-koersfiets, bolletjestrui en pluchen paard onder het stof vandaan halen? Om mee KOERS te maken in Roeselare! Ze brengen hun legendarische wielerobjecten terug naar het Museum van de Wielersport, Absoluut maakt er een verhaal van op koersmuseum.be en social media.
Absoluut staat in voor drie reportagefilmpjes met Freddy, Jasper en Yves in de hoofdrol. Ook de website steken ze in een nieuw KOERS-truitje. De drie profrenners krijgen steun van een pittige bioscoopspot gericht aan nieuwe talenten met de slogan ‘Klaar voor de nieuwe generatie wereldkampioenen’. Daarnaast verschijnen er bijbehorende affiches in stations.

Senior account manager - Cartel Agency
We love working with and for people. At Cartel Agency, we believe creativity […]

Digital marketeer & account lead - Umbau
Digital marketeer & account lead Voor wie graag complexe marketingvragen oplost Umbau zoekt […]

Directeur marketing en communicatie - Stad Antwerpen
‘Allemaal Antwerpenaar’. De nieuwe baseline van de stad verbindt en wekt trots op. […]

Account Executive - Bridgeneers
Of het nu gaat om een campagne, magazine, website of huisstijl. Bij Bridgeneers […]

