Het wolkje melk in je koffie, de yoghurt bij je granola, de geraspte kaas op de spaghetti... Als je lactose-intolerant bent, moet je al die dagelijkse pleziertjes missen. Voor haar klant Dilea, een Belgische marktleider in de sector van de lactosevrije zuivelsector, creëerde Good Morning vanuit dit inzicht een tv- en sociale mediacampagne die inspeelt op de afwezigheid van zuivelproducten.
“We wilden het uitgebreide assortiment van de Dilea-producten tonen, en vooral uitleggen aan de lactose-intolerante doelgroep dat dit merk hen een alternatief biedt dat hen kan laten genieten van de goede smaak van melk zonder er de nadelen van te ondervinden,” vertelt Axel Leclère, creative director van het bureau.
“We creëerden eigenlijk het tegenovergestelde van appetite-appeal,” legt brand manager van Dilea Aurélie Emond uit. “Zo toonden we aan wat je in je leven allemaal mist zonder zuivelproducten.”
Nog een interessant weetje: Adèle en Cédric, de Franstalige voice-over en de copywriter van de spots zijn allebei lactose-intolerant en fervente fans en gebruikers van Dilea. Een verteerbare campagne van en voor intoleranten, dus.
Credits
Client: Dilea
Client Contacts: Aurélie Emond
Agency: Good Morning
Client & Project Manager: Virginie Huvenne
Creative Director: Axel Leclère
Creative Team: Robbie Cap, Chris Goossens
Copy FR: Cédric Tielemans
Head of Design: Sébastien Bontemps
Designer: Gwen Pitseys
Producer: Bérengère Lurquin
Film Production: Studio Wauters
Sound Production: Bleu Nuit
Senior Strategic Influencer Marketing Expert bij Influo
INFLUO is looking for a Senior Strategic Influencer Marketing Expert About Influo Influo […]
Senior Sales Manager bij Influo
INFLUO is looking for a Senior Sales Manager About Influo Influo is a […]
Manager Externe Communicatie (m/f/x) bij Actiris
De functie in het kort Actiris is op zoek naar een enthousiaste (m/f/x) […]
Marketing & Communication Manager bij Mediamixer
Wij zijn MediaMixer. Wij mixen media. Wij gaan voor de perfecte blend van […]