'Recht naar de gevangenis' is een soort 'Bestemming X', maar voor de rest hebben beide programma's weinig met elkaar gemeen. Behalve dit: beide programma's zijn genomineerd voor de felbegeerde Gouden Roos van Montreux, net als 'Season of Sex'.
Het misleidende spelprogramma ‘Bestemming X’ (Geronimo/DPG Media/VTM), maakt kans op een Gouden Roos in de categorie ‘Competition Reality’. In ons land was 'Bestemming X' alvast goed voor een gemiddelde van 731.000 kijkers en een gemiddeld marktaandeel van 36%. Het Vlaamse format werd intussen verkocht aan vijf landen, waaronder het Verenigd Koninkrijk (BBC) en de Verenigde Staten (NBC).
In 'Recht naar de Gevangenis' (Woestijnvis NV/Primitives/Play4) laten zes mensen zich opsluiten in de nieuwe gevangenis van Haren. Het programma is genomineerd in de categorie ‘Factual Entertainment and Reality’.
'Season of Sex' (Hotel Hungaria/VRT/VRT MAX) tot slot gaat op zoek gaat naar het geheim van goede seks en is genomineerd in de categorie ‘Multiplatform Series’.
Alle genomineerde programma's vindt u hier.
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]
Account Manager - RMB
Wij zijn op zoek naar een Account Manager Wij zoeken een Account Manager […]