Orbit by PUB XP komt terug voor een zesde editie op 19 oktober bij AG Campus (gelegen in het hart van Brussel). Dit jaar duiken we met jou in een brandend actueel onderwerp: "Consumentengedrag in een groene economie".
Baart de toekomst van onze planeet je zorgen? Wil je dat jouw bedrijf bijdraagt aan een duurzamere toekomst? Dan is Orbit by PUB XP het evenement dat je niet mag missen! De deuren openen om 14.00 uur en de conferentie begint om 14.30 uur. En dat is nog niet alles! Na een dag vol delen en leren, kunt u ontspannen tijdens ons beroemde Walking Dinner.
Opgelet: er zijn nog maar enkele dagen om je in te schrijven. En goed nieuws, er zijn speciale tarieven voor studenten en PUB & UBA-leden.
Sluit je bij ons aan voor een dag vol inspiratie en transformatie

Senior Account Manager - AdSomeNoise
Who we are At AdSomeNoise, we’re on a mission: building the agency of […]

Senior Designer - VML
Who We Are VML is a global creative company that combines brand experience, […]

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]







