Grote Batterijenschoonmaak bij Bebat en Bubka

Na een consultatie vertrouwde Bebat de ontwikkeling van een aantal social media-campagnes aan Bubka toe. “We voelden dat Bubka op een slimme en speelse manier de combinatie wist te maken tussen het activeren, het sensibiliseren en het informeren van een ruime doelgroep,” licht Nele Peeters, marketingmanager van Bebat, toe.
De samenwerking werd deze maand op gang getrapt met een campagne rond het thema lenteschoonmaak. Hét ideale moment om de ‘Grote Batterijenschoonmaak’ te introduceren. “Mensen hebben veel meer batterijen in huis dan ze denken. Wanneer we onze kasten en schuiven met rommel eens doorploegen, vinden we vaak heel wat oude en lege batterijen terug. Met deze campagne zorgen we dat Bebat top of mind is in een periode die voor hen heel relevant is. En geven we mensen een extra stimulans om hun ‘vergeten’ batterijen binnen te brengen in een inzamelpunt,” aldus Raf Van Raemdonck, managing partner bij Bubka.
De ‘Grote Batterijenschoonmaak’ omvat een wedstrijd op een campagnewebsite, interactieve social media content en online-advertenties op YouTube, Google Search en Facebook. Voor deze actie vond Bebat een ideale partner in Ecover, dat de winnaars gelukkig maakt met een jaarvoorraad ecologische schoonmaakproducten.
Credits
Client: Bebat
Agency: Bubka
Account team: Sarah De Hondt, Tine Tas
Creatives: Ben Van Asbroeck, Thomas Cloots, Katleen Boogaerts, Stinus Van Grieken, Dorien Wilmssen
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]