Hungry Minds kondigt versterking aan

Na het binnenhalen van talrijke nieuwe opdrachten kondigt het Naamse bureau Hungry Minds aan dat het twee hongerige jonge wolven heeft aangeworven.
Ilayda Yuksel, pas afgestudeerd van de HELHa, komt het team van creative designers versterken nadat ze eerder al met succes stage had gelopen bij Hungry Minds.
Met Kévin Charlier mag het bureau bovendien een nieuwe account manager verwelkomen. Nadat hij zijn diploma in internationale handel en management had behaald, verdiende Kévin eerst zeven jaar zijn sporen aan de adverteerderszijde (Aubel) alvorens de wereld van agencies te betreden en twee jaar voor Stratégie te werken.

Head of Content - Whyte
Jij bent de drijvende kracht van onze studio die strategie omzet in […]

Marketeer (campagnes en activaties) - Belorta
Marketeer (campagnes en activaties) Van briefing tot activatie: jij brengt campagnes voor BelOrta […]

PR- en communicatiemarketeer - Belorta
PR- en communicatiemarketeer Van persbericht tot social post: jij zorgt dat de juiste […]

PR ACCOUNT MANAGER - Walkie Talkie
Walkie Talkie is a leading full-service public relations & influencer marketing agency. Our […]




