Hungry Minds laat werknemers niet op hun honger


In het kader van de ontwikkeling van Hungry Minds hebben oprichter Emmanuel Briard en zijn partners Thierry Degives - verantwoordelijk voor communicatie en management - en Jules Henry - die er gaat over gerichte communicatie - besloten om het aandeelhouderschap van hun communicatiebureau te verruimen door twee leden van hun team mee aan boord te halen als partners. Het gaat om Damien Ronday en Stéphane Henry.
Damien Ronday studeerde communicatie aan de UCL en wordt nu als COO verantwoordelijk voor de creatieve aanpak, de communicatie van het bureau en het beheer van de Client Service. Stéphane Henry studeerde af aan HEC-ULG en gaat voortaan als communication architect over de innovatie en de ontwikkeling van het digitale aanbod.
Emmanuel Briard blijft CEO en meerderheidsaandeelhouder van het bureau. Hij spitst zich momenteel toe om het strategisch aanbod en op het management. Jules Henry is voorzitter van de raad van beheer van Hungry Minds.

Senior Designer - VML
Who We Are VML is a global creative company that combines brand experience, […]

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]

Marketeer (campagnes en activaties) - Belorta
Marketeer (campagnes en activaties) Van briefing tot activatie: jij brengt campagnes voor BelOrta […]

PR- en communicatiemarketeer - Belorta
PR- en communicatiemarketeer Van persbericht tot social post: jij zorgt dat de juiste […]

