Vandaag openden Eddy Duquenne en Joost Bert, de ceo’s van Kinepolis Group, in het gezelschap van Andrew Cripps, President of International en EVP IMAX Corporation, officieel de nieuwe IMAX-zaal in Kinepolis Brussel.
Het voormalige IMAX-theater, gesloten in 2005, werd volledig gerenoveerd en uitgerust met IMAX 4K laserprojectie en een verbluffend geluidssysteem. De zaal telt 400 zitplaatsen en biedt filmliefhebbers de meest scherpe, heldere en levendige beelden op een reuzegroot scherm van 532m². De zaal werd officieel geopend tijdens een persconferentie en krijgt deze avond een vervolg met de Belgische avant-première van 'Rogue One: A Star Wars Story' in 3D. Morgen, woensdag 14 december, starten de allereerste voorstellingen voor het grote publiek om 9u45. Inmiddels verkocht Kinepolis in België al meer dan 18.000 tickets in voorverkoop voor de nieuwe Star Wars-film. 2500 daarvan zijn tickets voor een XL filmervaring in het Brusselse IMAX-theater.
Kinepolis is ervan overtuigd dat IMAX next-generation laserprojectie, in combinatie met kaskrakers aangepast aan het IMAX-formaat, Belgische filmliefhebbers een additionele, exclusieve filmervaring zal bezorgen. « De grenzen van innovatie opzoeken om de klantbeleving te verbeteren is altijd de hoeksteen van ons succes geweest. Dit continue streven, in combinatie met het succes van IMAX in markten zoals Nederland, Frankrijk en Duitsland, heeft ons ertoe gebracht onze voormalige IMAX-zaal in Brussel te heropenen en uit te rusten met de laatste nieuwe laser- en geluidstechnologie van IMAX », zegt Eddy Duquenne, ceo van Kinepolis Group. « We zijn verheugd om onze samenwerking met IMAX nieuw leven in te blazen en op deze manier verder te investeren in een unieke bioscoopervaring voor onze klanten. »
IMAX Brussel is op dit moment de enige IMAX-zaal in België. Het IMAX dual 4K laserprojectie-systeem, waarbij steeds twee projectoren worden gebruikt, maakt het mogelijk beelden te projecteren met een aspect ratio tot 1.43:1 met een maximale resolutie en scherpte en ongeziene niveau's van helderheid, contrast en kleuren. Het nieuwe systeem bevat ook de laatste nieuwe geluidstechnologie van IMAX, met een update naar 12.1 audio voor nog meer kracht en precisie, en extra geluidskanalen op de zijkanten en in het plafond die ervoor zorgen dat geluid nog beter gepositioneerd kan worden voor een echt immersieve ervaring.
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]