JADA events kijkt al uit naar 2017

JADA events kijkt reikhalzend uit naar het nieuwe jaar. "Niet enkel omdat we in het voorjaar ons 10-jarig bestaan vieren, maar ook om de vele projecten die al zijn vastgelegd. Als januari een voorbeeld is voor de daaropvolgende maanden, dan wordt ook 2017 een topjaar," zo luidt het bij het Antwerpse eventbureau.
Maar voorlopig blijft 2016 het drukste evenementieel jaar sinds de start van JADA events, met een absolute piek in september en oktober: "Dankbaar kijken we terug naar heel wat uiteenlopende events, van opendeurdagen en netwerkevents tot familiedagen en jubilea, voor zowel bestaande als nieuwe klanten." Zo organiseerde JADA het driedaags jubileum van bouwbedrijf Durabrik, de opening van het nieuwe indrukwekkende NIKE ELC-gebouw, de openbedrijvendag van Aertssen, de medewerkersdagen van Torfs en veel meer.
Momenteel is het JADA-team druk bezig met het voorbereiden van een persoonlijk hoogtepunt; een mysterieuze avond voor het 10-jarig bestaan. Het belooft een uniek belevingsevent te worden met als doel de klanten en partners te bedanken voor de trouwe samenwerking doorheen de jaren: "We willen met dit event ook zeker blijven inspireren en tonen waartoe JADA events in staat is. Keep on the lookout voor ons meest wonderlijke event ooit!"
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]