Jean Cornet versterkt marketing en communicatie Colruyt Group

Jean Cornet, tot recent als senior director aan de slag bij Deloitte, heeft zich op 1 juli bij Colruyt Group vervoegd als manager van de marketing- en communicatiedienst van de groep. Daarenboven zal hij ook bijdragen tot het uitwerken van een marketing opleidingstraject voor de marketing profielen in de groep.
“Ik kijk enorm uit om mijn bijdrage te leveren aan de verdere ontwikkeling van één van de meest favoriete merken bij Belgische consumenten, in een toonaangevend bedrijf op het vlak van duurzame ontwikkeling,” zegt Jean Cornet.
Als Marketer of the Year in 2006, komt Jean Cornet bij Colruyt nog twee andere MotY tegen, namelijk Yannick Bouillon (MotY 2016) en Guy Elewaut (2017).

Senior Designer - VML
Who We Are VML is a global creative company that combines brand experience, […]

Sales Account Manager - Efluenz
Over Efluenz Na onze groei in België en Frankrijk breiden we uit naar […]

Marketeer (campagnes en activaties) - Belorta
Marketeer (campagnes en activaties) Van briefing tot activatie: jij brengt campagnes voor BelOrta […]

PR- en communicatiemarketeer - Belorta
PR- en communicatiemarketeer Van persbericht tot social post: jij zorgt dat de juiste […]




