Vanaf vandaag bieden Kanaal Z en Canal Z je in een nieuwe tiendelige Z-Innovation reeks een unieke kijk op het begin van een nieuw tijdperk, dat van de opmars van de microchip.
Een wereld zonder microchips is ondenkbaar. Smartphones, laptops, elektronische huishoudtoestellen… en zelfs geavanceerde apparaatjes om je fitheid te meten of medische diagnoses te stellen. Ze beheersen meer en meer ons leven. We hebben de mond vol van slimme auto’s, slimme fabrieken, slimme logistiek, slimme energie, slimme steden. In een nieuwe tiendelige reeks toont Z-Innovation dat microchips zijn doorgedrongen tot elk aspect van ons leven.
De chips worden goedkoper en kleiner, en ze bevatten almaar meer data en worden steeds energiezuiniger. Op die manier ontstaan allerlei creatieve en slimme toepassingen die ons leven aangenamer, duurzamer, veiliger en gezonder maken. Denk aan hyperspectrale camera’s om groenten en fruit te inspecteren of nieuwe manieren om snel kanker op te sporen via labo’s in chipformaat.
Het zogenaamde ‘Internet of Things’ (IoT) zal tegen 2020 uit miljarden, geconnecteerde, ‘denkende’ objecten bestaan die bol staan van de sensoren. Imec, toonaangevend onderzoeks- en innovatiecentrum op het vlak van nano-elektronica en digitale technologie, is een drijvende kracht achter de innovaties die nodig zijn om dat nieuwe microchiptijdperk waar te maken. En met hen een heel ecosysteem van partnerbedrijven.
Het programma kan ook online bekeken worden via www.kanaalz.be en www.canalz.be.
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]
Marketing and Admissions Director - The British School of Brussels
We’re looking for a Marketing & Admissions Director to join our amazing team at The […]
Customer Engagement Strategist - Christelijke Mutualiteit
Bedrijfsomschrijving Werken bij CM, is werken met goesting. Want bij CM heb je […]