Klara wil iedereen klassiek

Met de vijfde editie van Iedereen Klassiek op zaterdag 28 oktober bieden Klara en Concertgebouw Brugge, samen met de stad Brugge en Brugge Plus een divers en gratis programma voor kenners en niet-kenners van klassieke muziek. Het Concertgebouw zet letterlijk alle deuren open voor de meest uiteenlopende vormen van klassieke muziek, maar ook in de binnenstad kan je op verschillende locaties terecht voor een unieke belevenis.
« Klara heeft een missie: Iedereen Klassiek! Omdat klassieke muziek nog altijd en zelfs almaar meer onbekend en dus onbemind is, zet Klara alles op alles om iedereen, of toch zoveel mogelijk mensen, te overtuigen van de schoonheid en de emotionele kracht van klassieke muziek, » vertelt Chantal Pattyn, nethoofd bij Klara en manager cultuur bij VRT. « Daarom nodigt Klara iedereen uit om gratis van klassieke muziek te komen proeven. Dat doet de radiozender samen met het Concertgebouw en alle partners in Brugge. »
Op het programma staan onder meer presentator-pianist Thomas Vanderveken, die zichzelf een jaar tijd gaf om het Pianoconcerto van Grieg in te studeren, Mark Erkens, Brussels Philharmonic, instrumentenbouwer Tim Duerinck en Oxalys.
Wie er niet bij kan zijn, hoeft niets te missen. Cara Van Der Auwera, Pat Donnez en Katelijne Boon presenteren van 10 tot 20 uur live vanuit de Foyer Parterre van het Concertgebouw en begeleiden de luisteraars door de drukke dag. Tot 28 oktober neemt Sander De Keere ons nog elke week mee in de wondere wereld van de klassieke muziek met een nieuw verhaal op radio en op het YouTube-kanaal "Iedereen Klassiek".
PR account manager - Wavemakers
Welkom bij Wavemakers Bij Wavemakers hebben we een passie voor baanbrekende PR en […]
Hoofd Communicatie - UGent
Context Ben jij een ervaren communicatieprofessional met een strategische visie en sterke leiderschapskwaliteiten? […]
Responsable du développement commercial et marketing H/F - Réseau des Médias de proximité (FR)
APPEL A CANDIDATURES Le Réseau des Médias de proximité recrute un.e « Responsable […]
Corporate PR Account Manager Walkie Talkie
WALKIE TALKIE IS ON THE LOOKOUT FOR A CORPORATE PR ACCOUNT MANAGER WALKIE […]